Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daňkovice

ZHODNOCENÍ ŠKOLY V PŘÍRODĚ:

Nejdříve všem rodičům děkuji za vzájemnou důvěru, protože pustit na týden prvňáčka vyžaduje odvahu především od vás. Děti byly perfektní, některým se trošku zastesklo, ale vždy jsme to nějak zvládli, to už k tomu patří. Děti spolu vycházely dobře, vzájemně se zase více poznaly a já jsem poznala je. Program byl koncipován vyváženě a střídaly se v něm pohybové i odpočinkové aktivity. Odhalila jsem mezi dětmi i některé "solitéry", kteří se do aktivit příliš nehrnuly. V pátek ráno byli všichni dost unavení, ale dá se to pochopit, protože týden v přírodě, kdy jsou děti od rána do večera v akci, jim dá zabrat. I v době odpočinku je velmi těžké je donutit odpočívat. Co se týká balení, musím konstatovat, že to byla "šichta", ale byla jsem ráda, že všichni zapnuli kufr. Případné výměny oblečení vyřešíme v příštím týdnu. Dovezli jsme jedny pěkné trekové boty, které nikdo nechce, sluneční brýle, větrovku. Byl to hezký týden, dětem děkuji za snahu v plnění programu a vám za povzbudivé zprávy a vzkazy. Vidět spokojené děti a rodiče je pro mě vždy velmi  motivující. NEZAPOMEŇTE, ŽE V PONDĚLÍ JEDEME PLAVAT!

Dnes jsme trošičku zmokli cestou do cukrárny.  Cesta v dešti byla pro všechny dost dobrodružná . Nyní už jsme v suchu a po večeři. Děti jsou bezvadné a všechny úkoly bezvadně  plní. Po obědě si děti "zabojovaly" v ringu, večer bude mezitřídní finále. Před výletem jsme si ještě stihli zahrát běžecké skládání slov.

Posíláme do Poděbrad pozdravy ze školy v přírodě v Daňkovicích. Máme se dobře. Počasí nám přeje, jídlo je výborné, program zajímavý. Všechny děti jsou v rámci svých možností hodné. Klíště zatím žádné. Všechno zvládáme.

Úžasňáci jsou úžasní a věřím, že to tak bude až do pátku. Děkujeme za došlou poštu i pozdravy, za všechny, L.G.

 

Náhledy fotografií ze složky Daňkovice

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Co se mi líbilo?

(Adélka, 27. 5. 2014 14:18)

Líbily se mi soutěže a výlet do cukrárny.

VŠI

(Petra Spěváčková , 10. 5. 2014 18:01)

Hezký podvečer,
bohužel hlásím, že Eti přivezla ve vlasech nežádoucí pasažéry. Tak mrkněte na hlavičky.
Lovu zdar

Re: VŠI

(Lenka G., 10. 5. 2014 23:35)

Děkujeme za zprávu, informaci o kontrole hlav rozšířím. Penzion byl velmi pěkný po všech stránkách, ale v kolektivu se tak někdy stane. :(

Větrovka

(Hanka Kotounová, 10. 5. 2014 14:31)

Dobrý den, jednu černou větrovku postrádáme.Pokud je to ona bude to fajn.Vzhledem k tomu, že Toník je též strašně moc unavený a utahaný,byl to můj nadlidský výkon z něho něco dostat.(tím myslím zážitky). V pátek večer odpadl kolem 20:00, ráno jsem ho po 9:00 musela budit a po obědě to opět vzdal a spí do teď. :-)))
Je vidět , že čerstvý vzduch a pohyb v přírodě ,dělá divy. :-)
Paní učitelce velkou poklonu, za bezvadný výlet a pro ÚŽASŇÁKY nezapomenutelné zážitky. Díky moc,Tonda je nadšený a chtěl by to zopakovat. :-)))

Trekove boty

(Pavlina Mullerova , 9. 5. 2014 21:43)

Dobry den, jedny trekove boty cernomodre Karrimor jsou Vratovy.Ten se k nim mozna nehlasil, ale ja si je rada vezmu zpet;-) Z pkanovaneho minivyletu cestou z Dankovic ani nedoslo, Vrata byl vycerpany a nikam se mu nechtelo.... Do pondelka ale bude muset nacerpat silu, aby se v bazenu neutopil a pri vyucivani neusinal. Jeste jednou dekujeme za prima dny v prirode, ktere jste pro deti zorganizovala!

Pozdrav úžasňákům

(Ester, 9. 5. 2014 14:52)

Ahoj všichni úžasňáci,
škola v přírodě byla super a hlavně soutěže. Mějte se a ahoj v pondělí na plavču.
My moc děkujeme za nadšenou Eťu P&J

Daňkovice

(Katetřina Janovcová, 9. 5. 2014 9:49)

Zdravím Úžasňáky a moc se těšíme na naši Nikolínku ♡ :-)
M+M

Daňkovice

(Polusovi, 8. 5. 2014 22:07)

Milá Julinko, tak vám to uteklo jako voda. Doufám, že jste si to užili a bude na co vzpomínat. Máme pro tebe překvapení. Už se na tebe moc těšíme. Máma, táta a Sofinka

Barunka

(Bára, 8. 5. 2014 18:34)

Ahoj Barčo zdraí Tě Lenka a teta Jitka a babička z Teplic.Jak se máš mi se máme dobře.Ahoj

Pozdrav z Poděbrad

(Jana Venclová, 8. 5. 2014 18:04)

Zdravím všechny Úžasňáky! Užijte si pěkně posledního večera a těšíme se zítra na Vás!

Vzkaz pro Toníčka

(Kotouníci, 8. 5. 2014 18:00)

Ahoj Toníku, tak týden utekl jak voda. Už se na tebe všichni strááášně moc těšíme a hlavně na zážitky, kterých určitě máš plno. Zítra tě vyzvedne před školou babička s dědou a natěšený Vašík. Nemůže se dočkat,až zase budete spolu.Tak si poslední večer pořádně užij a posíláme moc pusinek. Mamka,taťka a Vašík

Pozdrav

(Barča T., 8. 5. 2014 18:00)

Zdravím Barču a všechny další Úžasňáky!!

Babička Z.

Pozdrav všem Úžasňákům

(Tereza Musilová, 8. 5. 2014 10:58)

Posílám pozdrav všem!! Tomášku, tobě posílám pusinky a už se na tebe moc těším!! Pap

Re: Pozdrav všem Úžasňákům

(Vzkaz od Tomáška M., 8. 5. 2014 15:26)

Mamko, pozdravuj taťku, pejsky a všecky zvířátka. Ahoj, těším se taky na tebe.

Re: Re: Pozdrav všem Úžasňákům

(Musilová Tereza, 8. 5. 2014 17:25)

Tomášku, pozdrav všem pejskům, kocourovi a morčákům vyřídím .-) Zítra vás vyzvedne tatínek, tak doma připrav mobil, budu volat -) Těším se, až mi budeš vyprávět zážitky, pusinku mamka..

Pozdrav od Nelinky

(Pozdrav od Nelinky, 7. 5. 2014 11:58)

Ahoj mami, tati, bráško!
Už se těším na vás. Moc se mi tady líbí, mám hezký pokoj, bojovala jsem s mečema, odpoledne půjdeme do cukrárny, hrajeme soutěže, byli jsme druzí v královském kroketu, vyhráli jsme bludiště s Houseňákem. Plavou nám tady ryby a je tady šnečí farma.
Nelinka

Re: Pozdrav od Nelinky

(Linhartovi, 8. 5. 2014 13:43)

Ahoj Neli, dneska jsme byli na oběde na Střelnici, už tam nemají ovečky. Poslali jsme Ti dva pohledy, ale nevím jestli stihnou oba dojít, když je dnes svátek, tak nebuď smutná, když nepřijde ten s koníkem.
Těšíme se zítra na Tebe. Pusu posílá máma, táta a bráška pa

Ahoj Uzasnaci!

(Pavlína Müllerová, 6. 5. 2014 21:37)

Posilame mnoho pozdravu nasemu uzasnemu Vratovi, vsem ostatnim Uzasnakum a jejich vedoucim! Myslime na vas, at vam skola v prirode dopadne co nejlepe! A tesime se na dalsi fotky! Dekujeme za ty dnesni!

Re: Ahoj Uzasnaci!

(Vráťa, 7. 5. 2014 9:21)

Ahoj mami, mám se tady dobře, nechce se mi domů.

Zprava pro Vratu

(Pavlína Müllerová , 8. 5. 2014 12:28)

Ahoj Vrato, uz se na Tebe moc tesime, na vypraveni o tom, co jste vsechno zazili! Zitra si pro tebe prijedeme do Dankovic a podnikneme nejaky maly vylet, aspon ten prechod z uzasne skoly v prirode na normalni rezim nebudes mit tak vyrazny;-) Posilam pusu, uzijte si naramne posledni den a vecer a zitra se tesime na videnou! Mama & spol